Gwiazdka

Zobacz opinie

Ocena: 2/5

Ilość opinii: 1

Spodnie Ozone Union

Materiał

  • Poliester 600D, 2-way poliester stretch, Poliester 1000D
  • Podszewka: Poliester mesh
  • 2 warstwy

MEMBRANA

OZONE AQUA Tech

  • Wypinana wodoodporna i oddychająca membrana gwarantuje nieprzemakalność

BEZPIECZEŃSTWO

OZONE SAFETY Tech

  • Ochraniacze kolan CE level 1 znacznie poprawiają bezpieczeństwo
  • Kieszenie na ochraniacze bioder
  • Możliwość regulacji położenia ochraniaczy kolan
  • Podwójne i potrójne szwy znacznie zwiększają wytrzymałość
  • Antypoślizgowe panele na pośladkach gwarantują stabilną jazdę
  • Elementy odblaskowe Reflective zapewniają znakomitą widoczność motocyklisty na drodze

WENTYLACJA

OZONE VENT Tech

  • Miękka i oddychająca podszewka mesh doskonale odprowadza wilgoć
  • 2 kanały wentylacyjne z przodu oraz 2 kanały wentylacyjne z tyłu zapewniają idealną cyrkulację powietrza

KOMFORT

OZONE COMFORT Tech

  • Elastyczne wstawki nad kolanami oraz na lędźwiach zapewniają swobodę ruchów
  • Długi zamek na nogawkach ułatwia zakładanie spodni
  • 2 kieszenie zewnętrzne
  • Dodatkowa kieszeń zapinana na zamek
  • Regulacja w pasie gwarantuje optymalne dopasowanie
  • Wytrzymałe i funkcjonalne zamki (360° oraz krótki) umożliwiają połączenie spodni z kurtką

Opinie o Spodnie Ozone Union

2.0/5

(Liczba Opini: 1)

5
0
4
0
3
0
2
1
1
0

Masz ten produkt?

Oceń i pomóż innym w wyborze

Ocena: 2/5 |
Fajnie że spodnie dostępne w wielu rozmiarach, ale naprawdę ciężko je spasować i warto zabrać o jeden rozmiar mniejsze.
Spodnie są ciepłe i wywietrzniki tego nie zmieniają, nie nadają się na upalne dni.
Największy minus to poszerzane na dole nogawki, które mimo regulacji i tak wyglądają jak worek ziemniaków i tworzą żagiel na motocyklu.
Szczerze nie polecam, wole dopłacić 100-200zł i kupić coś porządnego. Po przymiarkach w sklepie innych spodni czuć że Ozone odstaje jakościowo od innych producentów. :(
Odpowiedz | Przydatna (1) | Nieprzydatna (0)
rozwiń

Dane techniczne

Wentylacja
Kanały wentylacyjne: 2 z przodu, 2 z tyłu
Membrana
Wypinana, wodoodporna i oddychająca membrana
Elementy odblaskowe
Tak
Materiał
Tekstylia ● Stretch ● Mesh
Przeznaczenie
Turystyczne
Budowa Produktu
Poliester 600D, Nylon 1000D, 2-way poliester stretch podszewka - poliester mesh 2 warstwy, podwójne i potrójne szwy
Ochraniacze
Ochraniacze: kolan (CE Level 1) z możliwością regulacji ich położenia, Kieszenie na ochraniacze bioder
Dodatkowe funkcje
antypoślizgowe panele na pośladkach, Dopasowanie: regulacja w pasie, Elastyczne wstawki nad kolanami oraz na lędźwiach, zamek 360° (oraz krótki) umożliwia połączenie kurtki ze spodniami, długi zamek na nogawkach
Kieszenie
2 zewnętrzne, 1 kieszeń zapinana na zamek, Kieszenie na ochraniacze bioder
Membrana wodoodporna
Tak

Informacje o producencie - Ozone

Ozone to firma specjalizująca się w produkcji odzieży motocyklowej z niższej i średniej półki. W ofercie tego producenta znajdziemy m.in. kaski motocyklowe, kurtki, kombienzony skórzane, buty motocyklowe czy chociażby pasy nerkowe. Produkty posiadają podstawowe certyfikaty norm bezpieczeństwa. 

Tabele Rozmiarów

Union

Union
Nie ten rozmiar? Wymienimy!

W razie nie trafienia rozmiaru - nie ma problemu, od ręki wymieniamy na inny :)

Wystarczy, że odeślesz nam produkt a my bierzemy na siebie drugiego kuriera z odpowiednim już rozmiarem.

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt

Producent:

Powerbike S.A.

Polska Batorowska 20, Dąbrowa

62-070 Dopiewo

bok@powerbike.pl

Opinie o sklepie

Zweryfikowane opinie z Google
Z tak szybkim dotarciem paczki to się dawno nie spotkałem. Wszystko jak być powinno, przesyłka szybko wysłana, jest feedback o tym co się z paczką dzieje, towar dotarł dobrze zapakowany i zgodny z zamówieniem. Organizacyjnie chłopaki mają to ogarnięte :)
Nikodem Wolski
Nikodem Wolski
Udany zakup, bardzo szybka wysyłka i informacja mailowa na każdym kroku, od zakupu do dostarczenia paczki przez kuriera - Polecam
Andrzej Szymichowski
Andrzej Szymichowski
Towar zgodny z opisem wysyłka błyskawiczna i gratisy sklep wart każdej złotówki zapraszam każdego motobandziora
Lukasz Elo
Lukasz Elo
Bardzo szybka wysyłka, towar dobrze zapakowany na czas transportu, ładny przemyślany sklep, duży plus za publikowane materiały niejednokrotnie podpięte do poszczególnych artykułów, ceny podobne jak i u innych ale za wspomniane materiały publikowane na ich kanale warto kupować u Motobandziorów, kolejne zamówienie już za kilka dni
Łukasz Wojtowicz
Łukasz Wojtowicz
Błyskawiczna przesyłka (zamówienie o godz. 14, paczkomatem już o godz. 8 rano następnego dnia!) , paczka zapakowana schludnie i estetycznie, tak samo kurtka, która była prezentem urodzinowym, więc nawet nie było potrzeby szukania okazjonalnego opakowania. Zdecydowanie polecam i na pewno wrócę do Motobandy na kolejne zakupy :)
Ada Banasiak
Ada Banasiak
Bardzo polecam motobandę. Świetne podejście do klienta na najwyższym poziomie od samego początku do końca. Oby więcej takich sklepów.
Wojciech Skwarcan
Wojciech Skwarcan