Rękawice Ozone RS600 Short

Gwiazdka

Zobacz opinie

Ocena: 3/5

Ilość opinii: 5

Rękawice Ozone RS600 Short

Motocyklowe skórzane rękawice z oddychającą wyściółką, perforacjami na zewnątrz dłoni i palców, panelami z pianki absorbującej uderzenia na kostkach i panelem polepszającym chwyt kierownicy. Anatomiczna konstrukcja, elastyczne elementy i paski regulacyjne umożliwiają dobre dopasowanie.

Materiał
  • Najwyższej jakości skóra kozia
  • Podszewka: Poliester micro mesh
BEZPIECZEŃSTWO
OZONE SAFETY Tech
  • Produkt posiada certyfikat CE (EN 13594:2015)
  • Panele wykonane z pianki absorbującej siłę uderzenia zapewniają bezpieczeństwo kostek dłoni
  • Wszyte panele piankowe dodatkowo chronią dłoń
  • Dodatkowy panel zwiększający pewność trzymania kierownicy
  • Twarde osłony palców gwarantują ochronę
  • Twarda osłona kostek gwarantuje ochronę
  • Podwójna warstwa materiału na wewnętrznej stronie dłoni
WENTYLACJA
OZONE VENT Tech
  • Oddychająca i komfortowa wyściółka
  • Perforowana wewnętrzna część dłoni zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza
  • Częściowa perforacja zewnętrznej części dłoni zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza
  • Perforacja palców zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza
KOMFORT
OZONE COMFORT Tech
  • Anatomiczna konstrukcja rękawicy gwarantuje wygodę
  • Elementy elastyczne zwiększają komfort użytkowania
  • Paski regulacyjne umożliwiają odpowiednie dopasowanie
  • Zewnętrzne szwy poprawiają komfort użytkowania
  • Gumka ściągająca dla lepszego dopasowania
  • Możliwość obsługi ekranów dotykowych za pomocą palca wskazującego

Opinie o Rękawice Ozone RS600 Short

3.4/5

(Liczba Opini: 5)

5
1
4
1
3
2
2
1
1
0

Masz ten produkt?

Oceń i pomóż innym w wyborze

Ocena: 2/5 |
Na plus Cena i wygląd
Dobra wentylacja ale przez to czasem zimno w dłonie. Szwy i rzepy wytrzymały zaledwie jeden sezon ( ok 13k km)
Odpowiedz | Przydatna (2) | Nieprzydatna (0)
Ocena: 5/5 |
Super.
Dzięki.
Odpowiedz | Przydatna (0) | Nieprzydatna (0)
Ocena: 3/5 |
Rękawice wygodne, rozmiar zgodny.
- Niestety, po dwóch dniach puścił szew między kciukiem, a palcem wskazującym.
- Przy 20-25stopniach guma/materiał na palcach zaczyna się lepić.

Odpowiedz | Przydatna (0) | Nieprzydatna (0)
Ocena: 4/5 |
Rękawice wygodne, w gorące dni ręce nie pocą się, także wentylacja jest na dobrym poziomie. Można by się było spodziewać tylko ciut lepszego wykonania (chociaż i tak nie jest źle) natomiast w moim przypadku przy ochraniaczu na kostki, w jednym miejscu jest widoczny klej. Podsumowując fajne rękawiczki jak za tą cenę.
Odpowiedz | Przydatna (0) | Nieprzydatna (1)
Ocena: 3/5 |
Ogólnie rękawice niewygodne, barwią ręce na czerwono po dłuższej jeździe drugi raz bym nie kupił
Odpowiedz | Przydatna (0) | Nieprzydatna (3)
rozwiń

Dane techniczne

Wentylacja
Perforacja palców, wewnętrznej część dłoni i częściowa perforacja zewnętrznej części dłoni,
Obsługa ekranów dotykowych
Tak
Materiał
Skóra
Przeznaczenie
Sportowe ● Miasto ● Szosa
Budowa Produktu
skóra kozia, Podszewka: Poliester micro mesh
Ochraniacze
Twarde osłony palców i kostek, Podwójna warstwa materiału na wewnętrznej stronie dłoni, dodatkowe pianki absorbujące
Długość
Krótkie

Informacje o producencie - Ozone

Ozone to firma specjalizująca się w produkcji odzieży motocyklowej z niższej i średniej półki. W ofercie tego producenta znajdziemy m.in. kaski motocyklowe, kurtki, kombienzony skórzane, buty motocyklowe czy chociażby pasy nerkowe. Produkty posiadają podstawowe certyfikaty norm bezpieczeństwa. 

Tabele Rozmiarów

Rozmiary Rękawic RS600 Short

Rozmiary Rękawic RS600 Short
Nie ten rozmiar? Wymienimy!

W razie nie trafienia rozmiaru - nie ma problemu, od ręki wymieniamy na inny :)

Wystarczy, że odeślesz nam produkt a my bierzemy na siebie drugiego kuriera z odpowiednim już rozmiarem.

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt

Producent:

Powerbike S.A.

Polska Batorowska 20, Dąbrowa

62-070 Dopiewo

bok@powerbike.pl

Opinie o sklepie

Zweryfikowane opinie z Google
Mogę z czystym sumieniem Polecić sklep motobanda może na miejscu mnie nie było ale fachowa pomoc poprzez e-mail przy zakupie pomogła , profesjonalne podejście do klienta , kiedyś jak pozwoli na to pogoda napewno się wybiorę do sklepu a tym czasem pozostaje napić się kawy w ich kubku
Paweł W
Paweł W
Towar zgodny z opisem wysyłka błyskawiczna i gratisy sklep wart każdej złotówki zapraszam każdego motobandziora
Lukasz Elo
Lukasz Elo
Bardzo polecam motobandę. Świetne podejście do klienta na najwyższym poziomie od samego początku do końca. Oby więcej takich sklepów.
Wojciech Skwarcan
Wojciech Skwarcan
Sklep na celujący! Fachowcy przemili, cierpliwi. Zakupy, które się do kufra nie zmieściły, zostały wysłane kurierem - ekstra rozwiązanie! Jakość produktów (m.in. komplet Rebelhorn) pierwsza klasa - już sprawdzone na dłuższym wypadzie w Bieszczady. Polecam z całego serca!
Agnieszka Deja
Agnieszka Deja
Błyskawiczna przesyłka (zamówienie o godz. 14, paczkomatem już o godz. 8 rano następnego dnia!) , paczka zapakowana schludnie i estetycznie, tak samo kurtka, która była prezentem urodzinowym, więc nawet nie było potrzeby szukania okazjonalnego opakowania. Zdecydowanie polecam i na pewno wrócę do Motobandy na kolejne zakupy :)
Ada Banasiak
Ada Banasiak
Udany zakup, bardzo szybka wysyłka i informacja mailowa na każdym kroku, od zakupu do dostarczenia paczki przez kuriera - Polecam
Andrzej Szymichowski
Andrzej Szymichowski