Niespodzianka od Ducati - nowy Monster 1200R!


Sezon motocyklowych premier i zapowiedzi rozkręcił się na dobre - przed zakończeniem sezonu marki motocyklowe odkrywają karty na 2016 rok. Wczoraj dowiedzieliśmy się o istnieniu nowego Monstera 1200R.

Pamiętacie nasz test Ducati Monster 1200R - motocykla zabójczo pięknego i dającego niewypowiedziane emocje w czasie jazdy? Teraz czekamy na następcę - nowy Ducati Monster 1200R zostanie zaprezentowany podczas Volkswagen Group Night w Frankfurcie nad Menem 14.09.2015 - impreza odbędzie się w przeddzień targów motoryzacyjnych (Internationale Automobilausstellung in Frankfurt am Main).

Nowy duży Monster to spore zaskoczenie - Ducati starannie strzegło tajemnicy o modelu, skoro media o jego istnieniu dowiedziały się na tydzień przed prezentacją. Według zapowiedzi ma to być najlepiej wyposażony i najnowocześniejszy ze wszystkich Monsterów. Dotychczas zaprezentowano tylko dwa zdjęcie nowego Monstera - jest to detal motocykla - osłona chłodnicy z widoczną literą "R", fragmentem czerwonej, kratownicowej ramy i silnikiem Testastreta w tle, oraz efektowna plakietka na kanapie z nazwą modelu.