Moto-design - o wizualnym aspekcie motocykli trochę inaczej...

    Radek z Apex Clan to gość o nieskończonej fantazji, którego możecie kojarzyć z video Motobandy. Od wielu lat fanatyk sportowych motocykl, a w szczególności jednego – Yamahy YZF-R6, zawsze pełen prawdziwych, nieskrywanych emocji. Ale Radek ma też swoje drugie, zgoła odmienne oblicze. Oblicze... całkiem zdolnego i kompetentnego gościa!


    Dlatego właśnie w ramach programu stypendialnego MKiDN powstał cykl odcinków luźno poświęconych projektowaniu motocykli, a konkretnie ich wizualnej formy. Co prawda nie znajdzie się tam odpowiedzi na pytanie "Co twój motocykl mówi o Tobie?", ale za to jest trochę o historii, trochę o psychologii, trochę o designie, trochę o wyścigach, trochę o oklejaniu, trochę futuryzmu, trochę o modelowaniu 3D, trochę o działalności i projektach Apex Clan i trochę o e-sporcie... Słowem jest wszystkiego po trochę podane w przyjaznej i przystępnej formie.

Na serial moto-design składają się w sumie 4 odcinki:

    Drugi odcinek znajdziecie na górze tekstu, a pozostałe możecie obejrzeć pod linkami! Niech was nie zmylą clickbaitowe tytuły. Produkcja jest ambitna i powstałą z myślą o upowszechnianiu kultury i działalności artystycznej w okresie obowiązywania stanu zagrożenia epidemicznego.

Cykl odcinków moto-design powstał w ramach programu stypendialnego Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa narodowego „Kultura w Sieci”.