Kurtka SHIMA Solid 2.0

Zobacz tabele rozmiarów
799,00
od 72.58 x 12 rat
DARMOWA dostawa,
Zapłać w ciągu 1 godz. 47 min
6 lat gwarancji - po rejestracji w Shimie
100 dni na zwrot lub wymianę
Poznań
Warszawa (Piaseczno)
Wrocław
Łódź
zapłać później z paypo, płatność po 30 dniach
assistance

Kurtka SHIMA Solid 2.0

Model SOLID 2.0 to następca popularnego modelu SOLID PRO, który zyskał ulepszone parametry i odświeżoną stylistykę. To kurtka motocyklowa o sportowym charakterze. Dzięki wyjmowanym warstwom wewnętrznym - membranie wodoodpornej NextDry™ i warstwie ocieplającej - pozwala na jazdę w różnych warunkach pogodowych. Wysoki komfort termiczny w ciepłe dni gwarantuje Ci system H3 Heat Free. To specjalny system wentylacji, który zapewnia optymalną temperaturę podczas jazdy.

Na klatce piersiowej wzdłuż głównego zamka znajduje się długi panel wentylacyjny. Kurtka ma również zamki wentylacyjne na przedramionach. Ergonomiczna konstrukcja o lekko sportowej pozycji i wstawki z elastycznego materiału, a także specjalne panele harmonijkowe w obszarze łokcia umożliwiają dużą swobodę ruchów. Aby zapewnić Ci jeszcze większy komfort, kurtka posiada możliwość regulacji szerokości pasa i rękawa.

Model SOLID 2.0 został wyposażony w zestaw nowych przewiewnych, certyfikowanych protektorów pleców, łokci i ramion AirForce™ FLEXX (lvl 2). Pamiętaj, że możesz doposażyć swoją kurtkę w protektor klatki piersiowej (sprzedawany oddzielnie). O Twoje bezpieczeństwo dbają także zewnętrzne slidery barkowe oraz podwójna warstwa materiału na łokciach i barkach.

Kurtka została zaprojektowana z dbałością o każdy szczegół. W środku posiada suchą kieszeń, a z tyłu dodatkową kieszeń o samozamykającej się konstrukcji, w której można schować rękawice. System zamków spinających (krótki i 360°) umożliwia połączenie modelu SOLID 2.0 ze spodniami marki SHIMA.

Nie zapominaj o panelach odblaskowych. Znajdują się one na klatce piersiowej, ramionach, barkach i plecach, dbając o Twoje bezpieczeństwo o każdej porze.

Maksymalna wygoda, nowoczesna usportowiona konstrukcja i pełna ochrona sprawiają, że to kurtka uszyta na miarę Twoich potrzeb.

Opinie o Kurtka SHIMA Solid 2.0

3.0/5

(Liczba Opini: 2)

5
0
4
1
3
0
2
1
1
0

Masz ten produkt?

Oceń i pomóż innym w wyborze

Ocena: 4/5 |
Kurtka bardzo wygodna, przewiewna, sitka centralna robi robotę w gorące dni. Duża ilość kieszeni na plus, zwłaszcza tylnia na rękawice (chociaż to już jest powoli standardem). Co do ochrony , nigdzie nie jest napisane, że jest to kurka z oceną A, co jest dosyć słabe, jednak ratują ją protektory klasy 2 na barkach łokciach i plecach. Same protektory układają się idealnie pod warunkiem, że dobrze dobierzemy rozmiar. Wewnętrzne odpinane membrany są całkiem fajne, jako, że jeszcze nie złapał mnie deszcz nie mogę się wypowiedzieć na temat wodoodporności, jednak warstwa ocieplająca działa świetnie. Kurtka jak na razie sprawdza się dobrze, punkt odejmuję za to, że ma tylko poziom A, jednak wydaje mi się, że jeżeli dokupimy protektor klatki piersiowej i nie będziemy jeździć jak wariaci, to powinna być wystarczająca.
Odpowiedz | Przydatna (2) | Nieprzydatna (0)
Ocena: 2/5 |
Pomijając plusy kurtka po 20 000km nie nadaje się aby się w niej pokazać. Od słońca cała wyblakła i przebarwiona, na plecach, na rękawach. Tragedia to już adrenaline mojej żony lepiej się trzyma. Ostatni raz shima.
Odpowiedz | Przydatna (0) | Nieprzydatna (0)
rozwiń

Dane techniczne

Membrana
NextDry™
Podpinka Ocieplająca
Tak
Elementy odblaskowe
Tak
Materiał
Tekstylia ● Stretch
Przeznaczenie
Turystyczne ● Miasto ● Szosa ● Sportowo turystyczne
Ochraniacze
pleców, łokci i ramion AirForce™ FLEXX (lvl 2)
Kieszenie
kieszenie z przodu i duża cargo z tyłu, kieszeń wodoodporna
Możliwość spięcia ze spodniami
Tak
Membrana wodoodporna
Tak
Protektor pleców
poziomu 2
Protektory łokci
poziomu 2
Protektory barków
poziomu 2
trójwarstwowa
Tak
Cało sezonowa
Tak
Płeć/Rodzaj
męskie
Kieszeń wodoodporna
Tak
Slidery
stałe na barkach
Protektor klatki piersiowej
opcjonalny
Zamek do spięcia ze spodniami
długi ● krótki
Rodzaj membrany
wypinana
Typ podpinki ocieplającej
wypinana w formie kamizelki
Regulacja
pas
Sprawdzi się w dni
ciepłe
Wentylacja
regulowane wloty na rękawach ● regulowane wyloty powietrza na plecach ● centralny pas wentylacyjny

Informacje o producencie - SHIMA

Shima to Polska marka — która swoje pierwsze kroki w produkcji odzieży motocyklowej zaczęła od rękawic. Z biegiem lat zaczęła rozszerzać swoją ofertę o jeansy motocyklowe z protektorami, buty oraz kurtki. Teraz wprowadza również sportowe kombinezony. Jednak to nadal rękawice są w ich ofercie głównym produktem — który wyróżnia się designem, zaawansowanymi protektorami oraz konkurencyjną ceną. 

Tabele Rozmiarów

Rozmiary Kurtek Męskich Shima

Rozmiary Kurtek Męskich Shima
Nie ten rozmiar? Wymienimy!

W razie nie trafienia rozmiaru - nie ma problemu, od ręki wymieniamy na inny :)

Wystarczy, że odeślesz nam produkt a my bierzemy na siebie drugiego kuriera z odpowiednim już rozmiarem.

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt

Producent:

SHIMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ignacego Mościckiego 1,

24-100 Puławy

bok@shima.pl

Opinie o sklepie

Zweryfikowane opinie z Google
Mega wielki 😱 sklep dla miłośników dwóch kółek 🏍️🛵. Bardzo duży wybór w asortymencie i w rozmiarówce. Dużo osób z obsługi którzy chętnie pomogą i doradzą.Świetny kontakt telefoniczny. Z pewnością w Poznaniu jak nie w regionie sklep nr. 1👍🏻 Buty zakupione bardzo wygode 🤗
Karol Pawłowski
Karol Pawłowski
Zamówienie złożone po godzinie 15, paczka następnego dnia o 11 była już u mnie. Niejednokrotnie w innych sklepach tyle czasu czekałem na potwierdzenie zamówienia ? kontakt mailowy bardzo sprawny i pomocny towar dobrze zapakowany od siebie polecam
Kermit
Kermit
Za same maile zwrotne i ich treść macie u mnie 5⭐⭐⭐⭐⭐ co do towaru to wszystko zgodne z opisem i szybka realizacja
Remigiusz Musiał
Remigiusz Musiał
Mogę z czystym sumieniem Polecić sklep motobanda może na miejscu mnie nie było ale fachowa pomoc poprzez e-mail przy zakupie pomogła , profesjonalne podejście do klienta , kiedyś jak pozwoli na to pogoda napewno się wybiorę do sklepu a tym czasem pozostaje napić się kawy w ich kubku
Paweł W
Paweł W
Sklep na celujący! Fachowcy przemili, cierpliwi. Zakupy, które się do kufra nie zmieściły, zostały wysłane kurierem - ekstra rozwiązanie! Jakość produktów (m.in. komplet Rebelhorn) pierwsza klasa - już sprawdzone na dłuższym wypadzie w Bieszczady. Polecam z całego serca!
Agnieszka Deja
Agnieszka Deja
Bardzo szybko, bardzo sprawnie i bardzo profesjonalnie! Pełna informacja o statusie przesylki. Dziękuję. Takie zakupy to naprawdę przyjemność. Polecam!
Robert Rudnicki
Robert Rudnicki