Jak ubrać się na: Yamaha Virago 535. Epic MBattle #1

Petit i Wojtek wybierają zestawy na Yamaha Virago 535. Szykuje się prawdziwa batalia!  

Zasady są proste:

- jeden motocykl.

- dwóch zawodników.

- trzy osoby w jury.

- losowe budżety.

- karty klienta które dodatkowo urozmaicą zadanie.


Budżet?

To zależy od losowania.

Czas?

Na skompletowanie pełnego zestawu mają 2 minuty. Czy zmieszczą się w budżecie? Kto lepiej spełni oczekiwania klienta? Kto dobierze stylówkę marzeń na kultową (nie bójmy się tego słowa!) Yamahę Virago?

Pamiętajcie to tylko propozycje.

Zestawy można dowolnie modyfikować. Jeśli chciałbyś, abyśmy przygotowali zestaw spersonalizowany dla Ciebie to zapraszamy do kontaktu na sklep@motobanda.pl


Zestaw do 3 tysięcy złotych od Wojtka:

Kask: HJC I70 👉 https://motobanda.pl/kask-hjc-i70?utm_source=YT&utm_campaign=bitwa1

Kurtka: Rebelhorn Hiflow III 👉 https://motobanda.pl/kurtka-rebelhorn-hiflow-iii?utm_source=YT&utm_campaign=bitwa1

Spodnie: Seca Square 👉 https://motobanda.pl/spodnie-seca-square?utm_source=YT&utm_campaign=bitwa1

Buty: Rebelhorn Tramp 👉 https://motobanda.pl/buty-rebelhorn-tramp?utm_source=YT&utm_campaign=bitwa1

Rękawice: Ozone Town II 👉 https://motobanda.pl/rekawice-ozone-town-ii?utm_source=YT&utm_campaign=bitwa1

Protektory bioder D3O 👉 https://motobanda.pl/sklep/protektory/protektor-bioder-ce-d3o-t5-evo-pro-2szt?utm_source=YT&utm_campaign=bitwa1


Zestaw do 4 600 zł od Petita

Kask: HJC RPHA 70 👉 https://motobanda.pl/kask-hjc-rpha-70?utm_source=YT&utm_campaign=bitwa1

Kurtka: Rebelhorn Runner II 👉 https://motobanda.pl/kurtka-rebelhorn-runner?utm_source=YT&utm_campaign=bitwa1

Spodnie: Broger Florida 👉 https://motobanda.pl/spodnie-broger-florida?utm_source=YT&utm_campaign=bitwa1

Buty: Broger Alaska 👉 https://motobanda.pl/buty-broger-alaska?utm_source=YT&utm_campaign=bitwa1

Rękawice: Shima Caliber 👉 https://motobanda.pl/rekawice-shima-caliber?utm_source=YT&utm_campaign=bitwa1

Protektor pleców D3o rozmiar L 👉 https://motobanda.pl/sklep/ochraniacze-motocyklowe/ochraniacz-plecow-held-d3o-orange?utm_source=YT&utm_campaign=bitwa1


Chcesz wiedzieć co szykujemy?

Dołącz do motobandziorów!

Zobacz naszą politykę prywatności