Opinie o Kawasaki Ninja 250SL

Opinia: 5.0/5

Liczba głosów: 7

Silnik: 5.0
Hamulce: 4.9
Bezawaryjność: 5.0
Frajda z jazdy: 5.0
Przyciąganie wzroku: 5.0
Ocena: 5/5 |
No i taki sprzęt to ja rozumiem +milion do lansu. Sprzęcik lekki jak rower a przez to zwinny i szybki w korkach oraz zakrętach.
Odpowiedz | Przydatna (4) | Nieprzydatna (0)
Ocena: 5/5 |
Maszynka dobra na tor, ciągnie od samego dołu. Jest lekka i zwinna. Dodatkowo wymieniłem akumulator na litowo jonowy, dałem lekki tłumik i i lekki uchwyt na tablicę rejestracyjną oraz zrobiłem chiptuning. Teraz waga na sucho to 132 kg. Łykam większe maszyny , zwłaszcza na krętym torze :)
Odpowiedz | Przydatna (3) | Nieprzydatna (0)
2022-02-24 12:39:23 | Autor: Damian
W jaki sposób zrobiłes chip ?
2023-04-30 23:57:52 | Autor: Kolunio
Dobry wałek kolego
Ocena: 5/5 |
Większy niż cbr 125 ale węższy niż aprilia rs 125 pośrednia buda. Kapciuszki trochę małe 130 z tyłu, zobaczymy jak będzie się sprawować w sezonie i ewentualnie wsadzę coś większego.
Dźwięk jest ok, nie pierdzi jak większość junaków ale też nie powala na kolana. Moc silnika zaskakuje od początku, co dla mnie ujeżdżacza dwu-suwa było miłym doświadczeniem.
Nie zdecydował bym się na zakup nowego z salonu gdyby nie promocja Kawasaki, które sprzedawało motocykle za pół ceny.
Odpowiedz | Przydatna (1) | Nieprzydatna (0)
2017-04-07 22:16:13 | Autor: Radek
Po co chcesz zakładać większego kapcia na tył? Większa opona zepsuje geometrię motocykla i prawdopodobnie straci swój profil z powodu zbyt małej felgi.
Ocena: 5/5 |
To mój pierwszy motocykl więc trudno mi ocenić obiektywnie, ale jestem zachwycony. Kupiłem nówkę z salonu i spełnia wszystkie wymagania. Na co dzień poruszam się po mieście i mieści się w każdym korku. Zabierałem ją też na dłuższe trasy i sprawdza się znakomicie.
Odpowiedz | Przydatna (1) | Nieprzydatna (0)
Ocena: 5/5 |
Gdy brać - to tylko wersję z ABS
Odpowiedz | Przydatna (1) | Nieprzydatna (0)
Ocena: 5/5 |
Idealny motocykl do miasta i obrzeży. Bardzo oszczędny, a dynamika w mieście wystarczająca. Jest bardzo wąski, a dzięki temu idealny do omijania korków. Świetny motocykl na początek oraz dla oszczędnych, mimo to daje masę frajdy.
Odpowiedz | Przydatna (0) | Nieprzydatna (0)
rozwiń
Spalanie: 3.04
Dodaj
Ilość raportów: 5

Spalanie Kawasaki Ninja 250SL

Minimalne: 2.53

Średnie: 3.04

Maksymalne: 3.68

Dane techniczne Kawasaki Ninja 250SL

Osiągi

Moc max.
28.0 KM / 9700 rpm
Max. moment obrotowy
22.6 Nm / 8200 rpm
Pojemność zbiornika paliwa
11.0 L

Zawieszenie

Przód
37 mm widelec teleskopowy, skok 110 mm
Tył
amortyzator typu Uni-Trak, skok 116 mm

Hamulce

Przód
pojedyncza tarcza 290 mm, dwutłoczkowe zaciski
Tył
pojedyncza tarcza 220 mm, dwutłoczkowe zaciski
ABS
dostępne egzemplarzez z ABS (masa +1kg)

Silnik

Typ
4-suwowy, jednocylindrowy, DOHC, chłodzony cieczą
Pojemność skokowa
249.0 ccm
Stopień sprężania
11.3:1
Układ zasilania
wtrysk paliwa Keihin 38 mm

Układ napędowy

Skrzynia biegów
manualna
Ilość przełożeń
6-przełożeniowa
Sprzęgło
mokre, wielotarczowe
Przeniesienie napędu
łańcuch

Podwozie

Wymiary (długość, szerokość, wysokość)
1935 x 685 x 1075 mm
Rozstaw osi
1330 mm
Masa pojazdu w stanie suchym
151 kg

Kawasaki Ninja 250R (IV generacja) (2008 - 2011)Kawasaki Ninja 250SL (2015 - 2017)

Kawasaki Ninja 250SL (2015 - 2017)Kawasaki Z250SL (2015)

Kawasaki Ninja 250SL (2015 - 2017)Kawasaki Ninja 300 (2013 - 2017)

Kawasaki Ninja 250SL (2015 - 2017)Piaggio X9 250 Evolution (2000 - 2009)

Opinie o sklepie

Zweryfikowane opinie z Google
Błyskawiczna przesyłka (zamówienie o godz. 14, paczkomatem już o godz. 8 rano następnego dnia!) , paczka zapakowana schludnie i estetycznie, tak samo kurtka, która była prezentem urodzinowym, więc nawet nie było potrzeby szukania okazjonalnego opakowania. Zdecydowanie polecam i na pewno wrócę do Motobandy na kolejne zakupy :)
Ada Banasiak
Ada Banasiak
Udany zakup, bardzo szybka wysyłka i informacja mailowa na każdym kroku, od zakupu do dostarczenia paczki przez kuriera - Polecam
Andrzej Szymichowski
Andrzej Szymichowski
Towar zgodny z opisem wysyłka błyskawiczna i gratisy sklep wart każdej złotówki zapraszam każdego motobandziora
Lukasz Elo
Lukasz Elo
Bardzo szybka wysyłka, towar dobrze zapakowany na czas transportu, ładny przemyślany sklep, duży plus za publikowane materiały niejednokrotnie podpięte do poszczególnych artykułów, ceny podobne jak i u innych ale za wspomniane materiały publikowane na ich kanale warto kupować u Motobandziorów, kolejne zamówienie już za kilka dni
Łukasz Wojtowicz
Łukasz Wojtowicz
Mogę z czystym sumieniem Polecić sklep motobanda może na miejscu mnie nie było ale fachowa pomoc poprzez e-mail przy zakupie pomogła , profesjonalne podejście do klienta , kiedyś jak pozwoli na to pogoda napewno się wybiorę do sklepu a tym czasem pozostaje napić się kawy w ich kubku
Paweł W
Paweł W
Bardzo polecam motobandę. Świetne podejście do klienta na najwyższym poziomie od samego początku do końca. Oby więcej takich sklepów.
Wojciech Skwarcan
Wojciech Skwarcan