Opinie o Junak 131

Opinia: 4.5/5

Liczba głosów: 18

Silnik: 4.5
Hamulce: 4.1
Bezawaryjność: 4.4
Frajda z jazdy: 4.7
Przyciąganie wzroku: 4.6
Ocena: 5/5 |
Posiadam drugi sezon
Ubrany w kufry gole szybę i wiele innych bajerów
Wygląda naprawdę pięknie
Silnik bez problemu
Przerobiony wydech na podwójny, chodzi super
Na ten moment przejechane ponad 13 tys
Trasy po 400 km na raz nie są wyzwaniem trzyma się spokojnie grupy większych sprzętów
Prędkości najbardziej przyjemna to około 85
Spokojnie trzyma prędkość 100
V max udało się 118 na prostej ( moja waga 75 )
Polecam serdecznie bo nie wielkim kosztem można ładnie ubrać i maszyna sztosik
Odpowiedz | Przydatna (4) | Nieprzydatna (2)
2022-12-31 16:38:16 | Autor: Gość
Witam mam Junaka 131 i u mnie v max 80 doradz co może być nie tak
Ocena: 5/5 |
Świetny na pierwszy motocykl!!!
Odpowiedz | Przydatna (6) | Nieprzydatna (5)
Ocena: 5/5 |
Nigdy mnie nie zawiódł. Jeden z ostatnich motocykli z tak dużą ilością chromu w promocyjnej cenie. Pomimo chińskiego pochodzenia (Zongshen zs125-30) ceny używanych raczej będą tylko rosły. W miarę wygodny dla każdego do max 190cm wzrostu. Przyspieszenie 0-50 sprawia, że nie jesteśmy zawalidrogą w ruchu miejskim. Nie jest łatwy do opanowania ze względu na kąt pochylenia główki ramy, ale z tego całą frajda. Po Junaku 131 przesiadka na należą typu 650 nie zaskoczy niczym poza C-Max.
Odpowiedz | Przydatna (1) | Nieprzydatna (1)
Ocena: 5/5 |
Fajny bezawaryjny silnik dzięki temu że jest wałek wyrównoważający nie czuć drgań silnika, szybko sie zbiera z dolnych partii obrotów i sie przyjemnie prowadzi, sprzęt warty swojej ceny
Odpowiedz | Przydatna (0) | Nieprzydatna (0)
Ocena: 5/5 |
Od 10 lat niezawodny
Odpowiedz | Przydatna (0) | Nieprzydatna (0)
Ocena: 5/5 |
usterka elektryki,przy nowym rozkręcające się śruby.
Odpowiedz | Przydatna (0) | Nieprzydatna (1)
Ocena: 4/5 |
Good not good
Odpowiedz | Przydatna (0) | Nieprzydatna (3)
Ocena: 3/5 |
Przerobiony w Serwisie na 150ccm
Koszt zakupu + przeróbka 5600 +1000
Jeżdżę 2-gi sezon - już jest nastukane prawie 9000km.
Ogólna opinia
- wygląd ładny
- wykonanie kiepskie, po prostu "chińszczyzna"
Wniosek:
Chyba lepiej kupić używaną Hondę lub Yamahę 125
Odpowiedz | Przydatna (1) | Nieprzydatna (18)
rozwiń
Spalanie: 2.77
Dodaj
Ilość raportów: 7

Spalanie Junak 131

Minimalne: 2.15

Średnie: 2.77

Maksymalne: 3.9

Dane techniczne Junak 131

Osiągi

Moc max.
9.8 KM
V-max
105.0 km/h
Pojemność zbiornika paliwa
10.5 L

Silnik

Typ
CZTEROSUWOWY, JEDNOCYLINDROWY, OHV
Pojemność skokowa
124.0 ccm
Układ zasilania
Gaźnik

Układ napędowy

Skrzynia biegów
Manualna
Ilość przełożeń
5
Przeniesienie napędu
Łańcuch

Podwozie

Wymiary (długość, szerokość, wysokość)
2050 x 770 x 1055 mm
Masa pojazdu w stanie suchym
126.0 kg

Hamulce

Przód
TARCZOWY HYDRAULICZNY
Tył
BĘBNOWY MECHANICZNY

Eksploatacja Junak 131

Opony

Opona przód
2.75 - 18
Opona tył
3.5 - 16

Junak 131Junak M12 125ccm (2015)

Junak 131Junak 121 125 2015

Romet R 125 (2015 - 2016)Junak 131

Junak 131Romet RCR 125 (2016)

Opinie o sklepie

Zweryfikowane opinie z Google
Bardzo szybka wysyłka, towar dobrze zapakowany na czas transportu, ładny przemyślany sklep, duży plus za publikowane materiały niejednokrotnie podpięte do poszczególnych artykułów, ceny podobne jak i u innych ale za wspomniane materiały publikowane na ich kanale warto kupować u Motobandziorów, kolejne zamówienie już za kilka dni
Łukasz Wojtowicz
Łukasz Wojtowicz
Udany zakup, bardzo szybka wysyłka i informacja mailowa na każdym kroku, od zakupu do dostarczenia paczki przez kuriera - Polecam
Andrzej Szymichowski
Andrzej Szymichowski
Bardzo polecam motobandę. Świetne podejście do klienta na najwyższym poziomie od samego początku do końca. Oby więcej takich sklepów.
Wojciech Skwarcan
Wojciech Skwarcan
Błyskawiczna przesyłka (zamówienie o godz. 14, paczkomatem już o godz. 8 rano następnego dnia!) , paczka zapakowana schludnie i estetycznie, tak samo kurtka, która była prezentem urodzinowym, więc nawet nie było potrzeby szukania okazjonalnego opakowania. Zdecydowanie polecam i na pewno wrócę do Motobandy na kolejne zakupy :)
Ada Banasiak
Ada Banasiak
Mogę z czystym sumieniem Polecić sklep motobanda może na miejscu mnie nie było ale fachowa pomoc poprzez e-mail przy zakupie pomogła , profesjonalne podejście do klienta , kiedyś jak pozwoli na to pogoda napewno się wybiorę do sklepu a tym czasem pozostaje napić się kawy w ich kubku
Paweł W
Paweł W
Towar zgodny z opisem wysyłka błyskawiczna i gratisy sklep wart każdej złotówki zapraszam każdego motobandziora
Lukasz Elo
Lukasz Elo