Spodnie SHIMA Flexx Lady

Zobacz tabele rozmiarów
599,00
od 54.41 x 12 rat
DARMOWA dostawa,
Zapłać w ciągu 5 godz. 13 min
6 lat gwarancji - po rejestracji w Shimie
100 dni na zwrot lub wymianę
Poznań
Warszawa (Piaseczno)
Wrocław
Łódź
zapłać później z paypo, płatność po 30 dniach
assistance

Spodnie SHIMA Flexx Lady

Model FLEXX to jeansy motocyklowe stworzone z myślą o kobiecych kształtach! Ich konstrukcja w połączeniu z wysoką talią oraz wąską nogawką gwarantuje doskonałe dopasowanie i podkreślenie kobiecej sylwetki. O Twój komfort podczas jazdy zadbają panele harmonijkowe umiejscowione z tyłu w obszarze talii oraz wykonanie z wyjątkowo elastycznego materiału.

Połączenie bawełny, poliestru, wiskozy i elastanu, zapewnia bardzo dobre dopasowanie i podnosi komfort użytkowania. Jeansy FLEXX to także solidna ochrona. Wyposażone są w przewiewne certyfikowane protektory kolan SafeTech™ poziomu 1. Kieszenie na protektory posiadają 3-stopniową regulację wysokości, znajdują się na zewnątrz i są zamykane zamkiem. W ten sposób swoje jeansy motocyklowe szybko przekształcisz w spodnie codziennego użytku.

W modelu FLEXX znajdziesz detale, za które pokochasz dużą funkcjonalność spodni – są one wyposażone w kieszenie przednie i tylne oraz zawieszkę do kluczy. Krótki zamek łączący i pętelka pozwolą w mgnieniu oka sparować jeansy z Twoją ulubioną kurtką motocyklową marki SHIMA. FLEXX dostępne w klasycznej czerni będą doskonałym uzupełnieniem szafy motocyklowej każdej kobiety.

Opinie o Spodnie SHIMA Flexx Lady

5.0/5

(Liczba Opini: 2)

5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Masz ten produkt?

Oceń i pomóż innym w wyborze

Ocena: 5/5 | | Potwierdzony zakupem
Spodnie bardzo wygodne w użytkowaniu. I co ważne dla kobiety ładne 😀 polecam produkt. Wysyłka ekspresowa. Brak zastrzeżeń do działalności sklepu. Niech pozostali biorą przykład.
Odpowiedz | Przydatna (0) | Nieprzydatna (0)
Ocena: 5/5 | | Potwierdzony zakupem
Bardzo dobra jakość, szybka dostawa.
Odpowiedz | Przydatna (0) | Nieprzydatna (0)
rozwiń

Dane techniczne

Materiał
Tekstylia ● Stretch ● Jeans
Przeznaczenie
Chopper/Cruiser ● Miasto ● Szosa
Budowa Produktu
bawełna, poliestr, wiskoza i elastan
Ochraniacze
Protektory kolan SafeTech, 3-stopniowa regulacja wysokości, znajdują się na zewnątrz i są zamykane zamkiem
Dodatkowe funkcje
panele harmonijne, wysoka talia
Kieszenie
2 z przodu i 2 z tyłu
Protektory kolan
poziomu 1
Protektory bioder
tylko kieszenie
Certyfikacja PPE
A
Płeć/Rodzaj
damskie

Informacje o producencie - SHIMA

Shima to Polska marka — która swoje pierwsze kroki w produkcji odzieży motocyklowej zaczęła od rękawic. Z biegiem lat zaczęła rozszerzać swoją ofertę o jeansy motocyklowe z protektorami, buty oraz kurtki. Teraz wprowadza również sportowe kombinezony. Jednak to nadal rękawice są w ich ofercie głównym produktem — który wyróżnia się designem, zaawansowanymi protektorami oraz konkurencyjną ceną. 

Tabele Rozmiarów

Spodnie SHIMA Flexx - tabela rozmiarów dla Kobiet

Spodnie SHIMA Flexx - tabela rozmiarów dla Kobiet
Nie ten rozmiar? Wymienimy!

W razie nie trafienia rozmiaru - nie ma problemu, od ręki wymieniamy na inny :)

Wystarczy, że odeślesz nam produkt a my bierzemy na siebie drugiego kuriera z odpowiednim już rozmiarem.

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt

Producent:

SHIMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ignacego Mościckiego 1,

24-100 Puławy

bok@shima.pl

Opinie o sklepie

Zweryfikowane opinie z Google
Mogę z czystym sumieniem Polecić sklep motobanda może na miejscu mnie nie było ale fachowa pomoc poprzez e-mail przy zakupie pomogła , profesjonalne podejście do klienta , kiedyś jak pozwoli na to pogoda napewno się wybiorę do sklepu a tym czasem pozostaje napić się kawy w ich kubku
Paweł W
Paweł W
Udany zakup, bardzo szybka wysyłka i informacja mailowa na każdym kroku, od zakupu do dostarczenia paczki przez kuriera - Polecam
Andrzej Szymichowski
Andrzej Szymichowski
Towar zgodny z opisem wysyłka błyskawiczna i gratisy sklep wart każdej złotówki zapraszam każdego motobandziora
Lukasz Elo
Lukasz Elo
Błyskawiczna przesyłka (zamówienie o godz. 14, paczkomatem już o godz. 8 rano następnego dnia!) , paczka zapakowana schludnie i estetycznie, tak samo kurtka, która była prezentem urodzinowym, więc nawet nie było potrzeby szukania okazjonalnego opakowania. Zdecydowanie polecam i na pewno wrócę do Motobandy na kolejne zakupy :)
Ada Banasiak
Ada Banasiak
Przesyłka bez zarzutu doszła po 1 dniu od nadania. Bardzo szybka i sprawna realizacja. Jakościowo produkty są świetne. Rzetelna firma, z której będę korzystał i wspierał, ponieważ cała ekipa robi niesamowita robotę w motocyklowym świecie :). Pozdrawiam !
Riko
Riko
Bardzo polecam motobandę. Świetne podejście do klienta na najwyższym poziomie od samego początku do końca. Oby więcej takich sklepów.
Wojciech Skwarcan
Wojciech Skwarcan