Buty StylMartin Sunset

StylMartin SunSet - Stylowe trampki motocyklowe?

Buty motocyklowe projektowane tak aby nie tylko wyglądały, ale były równie wygodne jak cywilne obuwie - tak pokrótce można opisać filozofię powstania SunSet Evo od StylMartin. Jest to nowa marka na naszym rodzimym (bardzo wybrednym) rynku. Buty można sprawdzić, przymierzyć i zakupić w salonach Modeka Polska - bo to właśnie oni są odpowiedzialni za dystrybucję tej marki w Polsce. 

Buty posiadają podeszwę zbudowaną z dwóch składników. Ma ona jednocześnie funkcję antypoślizgową (czego zwykłe trampki nam nie zapewnią) a jej odpowiednia grubość ma zapobiec zgięciu stopy podczas wypadku. Oprócz tego buty posiadają wzmocnienia w najbardziej newralgicznych miejscach - palce, pięta oraz (szczątkowo) kostka. 

W mieście jest upalnie, to wie każdy - producent stworzył więc wysoce oddychający but. Dzięki technologi Mesh w środku obuwia, nasza stopa jest praktycznie cały czas wentylowana, co znacznie wpływa na komfort podróżowania. Minusem jest oczywiście brak wodoodporności. Coś za coś. 

Opinie o Buty StylMartin Sunset

Średnia Ocena: 3.5/5

Liczba Głosów: 2
rozwiń

Dane techniczne

Wentylacja
Budowa oddychająca typu air mesh
Membrana
Nie
Elementy odblaskowe
Tak
Przeznaczenie
Miasto
Budowa Produktu
oddychający ze wstawkami z impregnowanej skóry
Ochraniacze
Poliuretanowe ochraniacze kostki po obu stronach cholewki + skórzane wzmocnienie na palcach
Zapięcie Buta
Sznurówki
Podeszwa
antypoślizgowa, gumowa, dwukolorowa (szary + czarny)

Informacje o producencie - StylMartin

Włoska marka zajmująca się produkcją obuwia motocyklowego. StylMartin zwraca na siebie uwagę przede wszystkim wyglądem, wykonaniem i ceną. 

Chcesz wiedzieć co szykujemy?

Dołącz do motobandziorów!

Zobacz naszą politykę prywatności