Wiosena promocja w sklepie Motobandy!

Szykujesz się na sezon? Mamy dla Ciebie kilka świetnych produktów w niecodziennej cenie!

Oferta jest ograniczona do kilku produktów i wybranych rozmiarów - jednak wybieramy wśród bardzo fajnych rzeczy z bardzo dobrej kasie. Warto się spieszyć, bo te ceny obowiązują tylko do wyprzedania tej kolekcji. Uzupełnień nie będzie! 

BELL QUALIFIER DLX - od 649zł!


Kask o którym opowiadaliśmy Wam podczas materiału z propozycjami 2018 na nakedy. Skorupa wykonana z poliwęglanu, certyfikat DOT i ECE, zapięcie DD oraz szyba fotochromatyczna w zestawie! Tego nie daje żaden inny producent w tej cenie, więc to sprawia, że jest to bardzo ciekawa propozycja. 


Dodatkowo standardowa cena tego kasku w malowaniu podskoczyła do 899zł, a u nas malowanie czarno-białe w rewelacyjnej cenie od 649zł! 

Zobacz więcej o: kasku BELL QUALIFIER DLX

Buty RST Trac Tech EVO - 699zł!


Wygodne, wysokie buty motocyklowe o sportowym charakterze. Radek używał dokładnie tego modelu przez 2 lata na torze. Mimo swojego sportowego charakteru i zastosowania ochraniaczy, buty są nadal wygodne i spokojnie można się w nich poruszać (choć biegać niekoniecznie). But posiada certyfikat CE jako odzież ochronną, więc został przebadany pod kątem tarcia. 

Jeszcze rok temu RST sprzedawało ten but za 849zł w tej chwili można go kupić u nas za 699zł i z czystym sumieniem możemy stwierdzić, że to najlepszy but na rynku w tej cenie. 

Zobacz więcej o: Buty RST Trac Tech EVO

Promocje w bardzo ograniczonej w ilości: 

RST TracTech Evo II - 2398zł! 


Kombinezon, który na pewno doskonale znacie. Podobnie jak buty - choć jest wyposażony w cały pakiet ochraniaczy (łącznie z plecami) to pozostaje wygodny (jak na sportową skórę). Do tego świetna perforacja na lato, oraz podpinka ocieplająca (a to rzadkość!) na chłodniejszą aurę. 

Tylko teraz model EVO 2 można kupić za 2398zł zamiast 2998zł! 

Zobacz więcej o: RST TracTech Evo II