Alpinestars - Teraz kupisz taniej nawet o 15%!

Promocja na Alpinestars - Teraz kupisz taniej nawet o 15%!

Rozpoczęła się przedwakacyjna promocja na kolekcję szosową Alpinestars! Inter Motors uruchomił właśnie nowy sklep on-line i z tej okazji przygotował taką niespodziankę. W niższych cenach kupicie teraz wszystkie produkty z kolekcji szosowej Alpinestars 2016, a maksymalny rabat 15 %, udzielany jest przy zakupie minimum dwóch produktów. Przy zakupie jednej rzeczy otrzymacie natomiast rabat w wysokości 10%, ale uwaga trzeba się spieszyć, bo promocja potrwa tylko do 30 czerwca 2016.

Jak to działa? Akcja jest prosta i nie ma w niej żadnych kombinacji „typu rabat ma tańszą rzecz”. Zakupy możecie łączyć dowolnie, bez względu na ich wartość, a przy zakupie dwóch elementów otrzymujecie rabat 15%. Kalkulacja jest prosta. Przykładowy zestaw: Buty S-MX 6 (cena regularna 929 zł) + kołnierz NECK WARMER (cena regularna 62 zł) kosztowały dotychczas 991 zł. Teraz w promocji za taki zestaw z rabatem 15% kosztuje 842 zł. W tej opcji oszczędzasz 149 zł. Szukaj okazji, bo jest w czym wybierać. Inter Motors udostępnił do promocji 390 różnych produktów z kolekcji 2016. Promocja nie łączy się z innymi promocjami i przecenami. Najszybciej wszystkie oferty sprawdzisz na nowym www.intermotors.pl, gdzie również zrobisz zakupy. Jeżeli jednak wolisz zakupy w sklepach stacjonarnych to zapraszamy cię do jednego z 28 oddziałów Inter Motors (link do mapy) lub do jednego z 30 Certyfikowanych Dilerów Alpinestars.

Zapraszamy! Odwiedź nasza nową stronę, www.intermotors.pl, infolinia: 801 88 20 88.  

Link do listy wszystkich produktów Astarsa z możliwością filtrowania po kategoriach, chwilę trzeba zaczekać bo najpierw ładują się wszystkie towary a potem dopiero zakłada się filtr

http://intermotors.pl/133-intermotors#/producent-alpinestars

Lista certyfikowanych dealerów alpinestars którzy biorą udział w promocji na obecną chwilę jest ich 30

http://intermotors.pl/content/39-dealerzy-bioracy-udzial-w-promocji

Link do sieci sklepów Inter Motors: http://intermotors.pl/sklepy

Link do strony z aktualnością: http://intermotors.pl/blog/60_Promocja-na-Alpinestars