Nowoczesne, stylowe, bezpieczne – nowa kolekcja kasków Origine 2020

Kaski Origine zdobywają coraz większe grono fanów w Polsce. Włoski design i technologie które nadążają za aktualnymi trendami to znak rozpoznawczy stylu Origine. Są to kaski, które potrafią wzbudzić emocje, oraz pomagają odnaleźć własne Ja, niezależnie od rodzaju motocykla jaki właśnie stoi w garażu.

Aby zobaczyć na żywo wszystkie nowości zapraszamy na międzynarodowe targi EICMA od 7-10 listopada – Mediolan, Hala 13, stanowisko C-51.

Sezon 2020 wprowadzi odświeżenie kolekcji o nowoczesne malowania modeli, które spotykają się z pozytywnym odbiorem na europejskim rynku. W kolejnym roku nie zabraknie również zupełnie nowych kasków, których jeszcze w wykonaniu projektantów marki Origine nie widzieliśmy. Zacznijmy od najbardziej widowiskowej premiery kasku Origine Virgo. Jest on świetnym uzupełnieniem grupy kasków Vintage. Virgo nawiązuje charakterem do kasków motocrossowych lat 70’tych. W nowoczesnej odsłonie przypadnie do gustu tym, którzy w niebanalny sposób chcą podkreślić swój wyjątkowy charakter.


Origine to nie tylko wymyślne kaski. Osoby, które bardziej od designu cenią sobie praktyczność i najlepszy stosunek ceny do jakości mogą spojrzeć w kierunku kasku Origine Dinamo. Za kwotę sporo poniżej 300 zł mamy kask, który spełnia europejskie normy, posiada całkiem sprawny system wentylacji oraz wnętrze, które bez problemu można utrzymać w należytej czystości dzięki wyjmowanej wyściółce.


Origine w 2020 roku wprowadza także kaski dziecięce – Dinamo Kids. Już za 259 zł nasze dziecko może mieć spokojną i bezpieczną głowę chronioną homologowanym kaskiem. Rozmiary kasków dziecięcych zaczynają się od 47 cm a zakres dla każdego rozmiaru wynosi 2 cm. Powoduje to, że każdy rozmiar będzie dobrze przylegał do głowy, minimalizując ryzyko zsunięcia się kasku z głowy.


Origine Delta Basic to kask szczękowy, który powstał na bazie jednego z najlepiej sprzedających się w ofercie kasków z interkomem. Ze wszystkimi najlepszymi cechami kasku Delta pozwala oddać się czystej przyjemności z jazdy, bez zbędnych gadżetów. To wszystko za sprawą podnoszonej szczęki i blendy wysuwanej jednym ruchem ręki, pinom przystosowanym do Pinlock’a i regulowanym wlotom powietrza.


Dość już o nowych kaskach. Największą przemianę wizualną przeszedł kask Origine Strada. Estetyczny nowoczesny design świetnie współgra z licznymi zaletami tego kasku. Zadziorny wygląd połączony z blendą przeciwsłoneczną, deflektorem, systemem pinlock, wydajnym systemem wentylacyjnym i wizjerem zapewniającym szerokie pole widzenia sprawia, że kask ten wygląda jak zdjęty z zawodnika Moto GP.


Poza tymi nowościami oferta Origine na rok 2020 jest naprawdę spora. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.morettiparts.pl/produkty/origine

Zobacz: Lista salonów sprzedaży

Informacja prasowa