Motobanda z rekordami oglądalności!


Czwarty rok z rzędu poprawiamy swoje wyniki, rozwijamy kanał motocyklowy oraz nasz portal. Z każdym rokiem produkujemy dla Was coraz lepsze filmy i to daje efekty! 

Rekordowy sezon

Ten sezon jest dla nas przełomowy z kilku powodów - i część z nich możemy Wam już zdradzić. 

Po Pierwsze: Kanał przekroczył magiczną barierę 100 000 subskrybentów. To jest próg, od którego kanały na youtube uważa się na "poważne" w ujęciu ogólnopolskim. Na tym nie koniec, bo w ciągu niecałych 2 miesięcy - przybyło kolejne 17 000 nowych widzów. I to jest mega! To co teraz zajęło nam 2 miesiące, jeszcze rok temu trwało blisko 7 miesięcy! 

Po drugie: 1 700 000 wyświetleń w lipcu! To jest najgrubszy wynik w tym roku osiągnięty przez kanał o tematyce motocyklowej i należy do nas. To cieszy najbardziej, pokazuje, że ciężka praca (również w weekendy przy dużym upale), montowanie filmów ponad akceptowalny czas pracy i szalone tempo - przynosi efekty. A na jesień czeka nas jeszcze kilka fajnych premier! 

Po trzecie: Wasze zaufanie w Naszym sklepie! Sklep.motobanda.pl - to miejsce, które chciałem stworzyć od samego początku tego projektu. Jedno z moich marzeń, które zaczyna nabierać realne, także fizyczne kształty. Ale nie mogłoby się to odbyć bez Waszego udziału! To dzięki Wam sklep nie tylko przetrwał trudny początek, ale zwiększył swoje obroty trzykrotnie co pozwoliło nam pomyśleć o fizycznym lokalu, mieszczącym się w okolicach Poznania. Wkrótce powiemy Wam także o tym! 

Jesień? Nadal grube premiery! 


Nie bójcie się, że to news podsumowujący cały sezon. Co to to nie! Chcieliśmy się tylko pochwalić wynikami i już zakasujemy rękawy do dalszej pracy! Jeszcze w tym roku czeka nas kilka grubych filmów specjalnych, kilka filmów z motocyklami oraz testami ubrań. A na zimę wracała stała ramówka, gdzie wspólnie z Radkiem rozmawiamy o motocyklach które warto wybrać w danej kwocie cenowej.