Bajaj Pulsar 125 - szybciej i taniej po mieście!


Polskie miasta zaczynają doganiać czołówkę europy... pod względem zakorkowania. Myślałeś kiedyś ile czasu marnuje się stając w korku albo mozolnie przeciskając się przez skrzyżowanie? Nawet do godziny dziennie. Jednak jeżeli do pracy dojeżdżasz przeważnie sam - możesz przesiąść się na jednoślad. 

Motocyklem szybciej 

Nie chodzi tutaj o rozwijanie dużych prędkości, a o fakt, że nieduży jednoślad sprawnie przejeżdża w korku - kiedy wszystkie samochody stoją, ty już dojeżdżasz do sygnalizacji świetlnej i startujesz pierwszy na zielonym. Nie stanie w korkach to ogromna oszczędność czasu, wie o tym każdy motocyklista. To jest jedno z naszych pojęć wolności. 

Pulsar NS125 jest bardzo wąski (765mm) oraz bardzo lekki (126kg) to oznacza, że w korku manewruje się nim wyjątkowo łatwo. Ten jednoślad został stworzony do walki o przestrzeń w mieście. 


Znacznie taniej

Jednoślady klasy 125ccm mają to do siebie, że ich eksploatacja jest zwyczajnie bardzo tania. Bajaj Pulsar NS125 na tym polu wypada również bardzo korzystnie. Spalanie w mieście oscyluje w graniach 3-3.5L na 100 km i mówimy tutaj o jeździe po dużych, zakorkowanych miastach. Mamy więc spalanie dwukrotnie niższe niż w samochodzie. Do tego bardzo tanie ubezpieczenie pojazdu oraz serwis, nieporównywalnie tańszy niż w przypadku samochodu. 


Na prawo jazdy kat. B

Od kilku lat kodeks drogowy pozwala na prowadzenie motocykli i skuterów klasy 125 kierowcom z kategorią B, którzy posiadają prawo jazdy od co najmniej trzech lat. Pulsar NS125 napędzany jest nowoczesnym silnikiem 125 cm3 o mocy 12 KM i dysponuje osiągami, które pozwalają na dynamiczną i bezpieczną jazdę w mieście wśród innych pojazdów.

Łatwość parkowania

Możesz zapomnieć o długim krążeniu w poszukiwaniu miejsca parkingowego. Pulsara NS125 zaparkujesz na każdym skrawku wolnej przestrzeni. Solidny prześwit, wynoszący 170 mm, pozwala wjeżdżać na wysokie krawężniki bez strachu o uszkodzenie silnika.

Korzystna Cena

Nowy Pulsar NS125 kosztuje 7999zł, dysponuje nowoczesnym silnikiem z technologią  DTS-i, 2 świece zapłonowe i 4 zawory – jedyna taka maszyna na rynku – całość kontrolowana przez ECU BOSCH. Świat nie mógł się pomylić wybierając Pulsar – 10 mln sprzedanych sztuk na świecie – www.pulsarmania.pl

Zobacz więcej: Dane techniczne Bajaj Pulsar 125

Zobacz także: Rodzina Pulsar

Informacja prasowa

Chcesz wiedzieć co szykujemy?

Dołącz do motobandziorów - zapisz się do newslettera!

Zero spamu! Zobacz naszą politykę prywatności