Furygan Heat X Kevlar to propozycja dla tych, którzy nie idą na kompromisy i nie boją się wyzwań. Jazda motocyklem w temperaturze około 0ºC? A może podróż motocyklem za krąg polarny? W takich okolicznościach grzejące rękawice będą pożądanym wsparciem dla twoich dłoni.
Grzane manetki to błogosławieństwo - przyzna to każdy, kto choć raz miał okazję z nich skorzystać w chłodny poranek. Rozwiązanie może i dalekie od ideału, ale uprzyjemniające jazdę poza sezonem. Dzięki nim np. Petit jest w stanie bezboleśnie przedłużyć sobie sezon i nadal jeździć motocyklem np. w listopadzie, czy grudniu. Ale co zrobić, kiedy temperatura nadal spada i grzane manetki już nie dają rady?
No cóż, jeśli jeździsz motocyklem w temperaturze to albo jest to twój pierwszy sezon, albo jesteś zmuszony okolicznościami, albo jesteś hardcorem. Jakakolwiek jest twoja motywacja Jest rozwiązanie - grzane rękawice.
Rękawice Furygan Heat X Kevlar znajdziesz oczywiście w naszym sklepie TUTAJ
Opublikowano 26 sty 2026