Zestaw naklejek na kombinezon/kurtkę MB-1

Produkt aktualnie niedostępny

Zapytaj o dostępność

gratisy

Zestaw naklejek na kombinezon/kurtkę MB-1

Naklejka na kombinezon, czyli owoc współpracy Motobanda z Apex Clan - gośćmi znanymi z odjechanych projektów! Wybierz swój wariant - klasyczny lub czerwony i pokaż swoją pasję!

Naklejki na kombinezon to autorski produkt Apex Clan. Koncepcja naklejek zrodziła się z potrzeby łatwego i szybkiego personalizowania kombinezonów dla zawodników startujących w wyścigach motocyklowych. W ten sposób każdy może zmienić swój kombinezon według własnej indywidualnej wizji. Bądź jedyny w swoim rodzaju i oryginalny! Co ważne - można ją wykorzystać do naklejenia na skórze, ale też na tekstyliach.

Instrukcja użycia:

  1. Starannie wyczyść powierzchnię kombinezonu: chodzi tu nie tylko o oczyszczenie z zanieczyszczeń, ale także odtłuszczenie. Najlepiej użyć do tego celu denaturatu lub innego alkoholu o dużym stężeniu. Jest to kluczowy etap czynności - na nieoczyszczonej powierzchni naklejka nie będzie się dobrze trzymać. Ważne - ten etap dotyczy także nowych kombinezonów. Ich powierzchnia jest pokryta środkiem nawilżającym skórę.
  2. Przymierz naklejkę i przyklej w pożądanym miejscu. Dociśnij do powierzchni kombinezonu i wygładź ewentualne pęcherzyki powietrza.
  3. Za pomocą strumienia ciepłego powietrza z suszarki lub opalarki podgrzej powierzchnię naklejki, aby klej zaczął wiązać. Naklejka po podgrzaniu staje się bardziej plastyczna. Możesz to wykorzystać, by dopasować ją do zagięć, lub szwów kombinezonu. Naklejka osiągnie odpowiedni stan kiedy na jej powierzchni dostrzec będzie można fakturę skóry.
  4. Teraz wystarczy odstawić kombinezon do czasu, aż klej wyschnie. Twój personalny kombinezon jest gotowy!

Pamiętaj - logo Motobandy na twoim kombinezonie to wyraz twojego zaangażowania w tworzenie kolejnych video. Jesteśmy dumni, że razem możemy reprezentować to, co w motocyklach najważniejsze!

Chcesz wiedzieć co szykujemy?

Dołącz do motobandziorów!

Zobacz naszą politykę prywatności