Ride2 - zimowe wieczory na torze!

W zimie, większość z motocyklistów chowa swoje maszyny w garażach, inni rozbierają je, dłubią przy nich, naprawiają i modyfikują... Jeszcze inni, po prostu tęsknią za dwoma kółkami. Dla tych wszystkich, studio Milestone wypuściło w zeszłym roku grę pod tytułem "Ride". W zeszłym tygodniu do sprzedaży weszła jej druga część.

Let's "Ride"

Pierwsza odsłona gry cierpiała na pewne bolączki wieku dziecięcego. Niedopracowana Fizyka, mało torów, mało motocykli... Kolejne uaktualnienia gry, pozwalały na lepszą zabawę, ale nadal sam "symulator" jazdy motocyklem pozostawiał wiele do życzenia. Już teraz druga odsłona tytułu "Ride" jest dostępna na Playstation 4, Xbox One i Windows PC / STEAM. Po sukcesie oryginalnego tytułu, Ride2 jest rozwinięciem poprzedniej edycji. Postawiono na wprowadzenie nowych trybów gry, a także bezprecedensową ilość lokacji i  ponad 200 motocykli, przy zachowaniu ogromnej ilości modyfikacji i ustawień pojazdów.

Zawartość to nie wszystko

Udoskonalona grafika, dźwięki i poprawiona fizyka to główne atuty nowej odsłony. Dodatkowo dochodzą do tego nowe tryby rozgrywki jak multiplayer na podzielonym ekranie, multiplayer online i inne. Najciekawszą opcją okazują siuę nowe klasy motocykli jak CafeRacer, Vintage Bike i Supermoto.

Luisa Bixio - wiceprezes Milestone:

"Jesteśmy dumni z wypuszczenia na rynek "Ride2", jest to niezwykle ważny  projekt w składzie Milestone. Będziemy oferować kilka bezpłatnych pakietów DLC oprócz płatnego DLC by zaspokoić wszelkie rządania ze strony graczy. Jesteśmy przekonani, że gra zarówno spełnia wymagania hardcorowych graczy a także tych, którzy uruchomią ją od czasu do czasu dla zabawy. "