RainPal - wycieraczka na kask

Innowacyjny pomysł wycieraczki na kask, montowanej w 2 sekundy

Jeżeli zaskoczył was kiedyś deszcz podczas podróżowania jednośladem, to doskonale wiecie czym to pachnie. Oprócz pogorszenia się przyczepności i hamowania, następuje także mocne ograniczenie widoczności. Zdarza się ulewa tak silna, że aby cokolwiek widzieć - trzeba otworzyć wizjer kasku. A to z kolei prowadzi do wpadania kropel deszczu prosto do oczu... bezpieczeństwo drastycznie spada i oscyluje w graniach zera.

Z reguły motocyklami podróżujemy przy dobrej aurze, więc problem ten jest często pomijany i zrzucany na dalszy plan. Zresztą do tej pory, prezentowane wycieczki na motocykl wyglądały jak narośla na kaskach rodem z filmów s-f.

Projekt RainPal skutecznie rozwiązuje ten problem. Wycieraczka jest mała, można ją spokojnie wozić w sakwach/kufrach, ba może nawet w kurtce. Czas montowania to (jak obiecuje pomysłodawca) 2 sekundy! Wystarczy nałożyć na szybkę i włączyć. Całość wygląda naprawdę nieźle.

Produkt ma kosztować 119 dolarów, czyli jakieś 435 zł. Nie jest to tani produkt i raczej niszowy. Autor projektu próbował uzbierać potrzebną kwotę do rozpoczęcia produkcji na indiegogo.com jednak bez sukcesu.

Myślicie, że takie produkty mają szansę się przyjąć?

Chcesz wiedzieć co szykujemy?

Dołącz do motobandziorów - zapisz się do newslettera!

Zero spamu! Zobacz naszą politykę prywatności