Nowy Zontes z dostawą pod drzwi za 99zł!

Przedstawiciel marki ZONTES umożliwił zakup motocykla online. Gotowy do jazdy motocykl trafia do pod Twój dom, a Ty możesz cieszyć się jazdą jednym z wyjątkowych motocykli Zontes, bez konieczności odwiedzin w salonie dilerskim.

Akcja została uruchomiona we współpracy z siecią dilerską oraz w trosce o najwyższy komfort klientów. Aby zarezerwować motocykl wystarczy wejść na stronę www.zontespolska.pl i zarezerwować wybrany pojazd. Cała dalsza procedura leży po stronie importera oraz sieci dilerskiej, a efektem będzie gotowy do jazdy motocykl z kompletem dokumentów i po pierwszym przeglądzie, który trafi pod Twój dom. Prosto, komfortowo i bezpiecznie.

Jednocześnie informujemy, że wszystkie punkty dilerskie ZONTES działają normalnie, więc każdy może także skorzystać z klasycznej formy zakupu naszych jednośladów.

W ofercie marki ZONTES dostępne są cztery nowoczesne i bogato wyposażone motocykle klasy 300 cm3. Wśród oferowanych wersji znajdują się: 310R, czyli sportowy naked o bardzo dynamicznym i nowoczesnym nadwoziu; 310X – będący sportowo-turystyczną wariacją, uniwersalny motocykl z pełnymi owiewkami; 310V czyli niecodzienny roadster, który wyróżnia się oryginalną linią i niespotykanymi rozwiązaniami oraz 310T, reprezentujący motocykle klasy adventure-tourer.


Każdy z tych jednośladów wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz użytych materiałów oraz szereg nowatorskich rozwiązań i niespotykanie bogate wyposażenie standardowe, jak kolorowy wyświetlacz TFT, elektrycznie otwierany wlew paliwa, siodło, czy regulowana elektrycznie szyba, a także dwa tryby jazdy, sprzęgło antyhoppingowe i łączność bluetooth w standardzie.

O marce ZONTES


Motocykle sygnowane marką ZONTES, to najbardziej zaawansowany technologicznie projekt realizowany przez fabrykę Guangdong Tayo Motorcycle Technology. Firma została założona w 2003 roku z kapitałem przekraczającym 400 MLN USD. Fabryka zajmuje powierzchnie 400 000 metrów kwadratowych i zatrudnia ponad 1600 pracowników. W samym dziale rozwoju produktu, zatrudnionych jest blisko 500 pracowników, w głównej mierze inżynierów i projektantów. ZONTES to jedna z głównych marek producenta, który zajmuje się produkcją średniej wielkości motocykli.

  • Tagi:
  • A2

Informacja prasowa