Najgorętsze dziewczyny Motor Show 2015!

Czym byłyby targi motoryzacyjne bez urodziwych hostess? Piękne maszyny wymagają odpowiedniej oprawy. Motobanda prezentuje galerię najgorętszych dziewczyn tegorocznego Motor Show Poznań 2015!

Kanon kobiecego piękna w dzisiejszych czasach ma jedną wielką zaletę – szczupłe kształty nie zasłaniają tego co naprawdę ważne. Dzięki temu piękna dziewczyna dosiadająca nowej Yamahy MT-09 Tracer nie przeszkodzi w obejrzeniu każdego detalu technicznego motocykla. Turystyczny wariant MT-09 charakteryzuje się większą ilością owiewek, a oglądającemu jak na złość zaczyna zachciewać się nakedów...

Miłym zaskoczeniem było na pewno stanowisko Rometa. Trzy urocze modelki nie tylko potwierdzały, że Polki to najpiękniejsze kobiety na świecie, ale ponadto, że małe też może być sexy. Z tak pięknymi towarzyszkami niepozorne motocykle klasy 125 przyciągały dużo więcej uwagi niż ogrodzona plastikowym łańcuszkiem Kawasaki H2.

Z ulgą stwierdziliśmy, że w tym roku obyło się bez kładzenia się na maski samochodów, rozkładania na całej długości kanapy i innych tego typu fanaberii. Drogie Panie, to działa na wyobraźnię, ale przyszliśmy dla bardziej mechanicznych namiętności!

Dziękujemy za wszystkie urocze uśmiechy i zalotne spojrzenia do naszego obiektywu. Na targach Motor Show zobaczymy się w przyszłym roku!