Motocykle Zontes już u dealerów w Polsce!

Niepowtarzalna seria motocykli ZONTES 310 jest już dostępna w salonach sprzedaży na terenie całego kraju.


Motocykle ZONTES serii 310 trafiły właśnie do sieci dealerskiej. Cztery oferowane na polskim rynku modele pochodzą z najnowszej generacji, oferując tym samym wszystkie udoskonalenia oraz najbogatsze wyposażenie. Wśród wersji znajdują się: 310R, czyli sportowy naked o bardzo dynamicznym i nowoczesnym nadwoziu; 310X – będący sportowo-turystyczną wariacją uniwersalny motocykl z pełnymi owiewkami; 310V, czyli niecodzienny roadster, który wyróżnia się oryginalną linią i niespotykanymi rozwiązaniami oraz 310T, reprezentujący motocykle klasy adventure-tourer.

Każdy z tych jednośladów wyróżnia się wysoką jakością wykonania, nowatorskimi rozwiązaniami oraz niespotykanie bogatym wyposażeniem standardowym, jak kolorowy wyświetlacz TFT, elektrycznie otwierany wlew paliwa, siodło, czy regulowana szyba, a także dwa tryby jazdy, sprzęgło antyhoppingowe i łączność bluetooth w standardzie. Lista punktów dealerskich motocykli ZONTES dostępna jest na stronie www.zontespolska.pl


Po najświeższe informacje zapraszamy także do naszych mediów społecznościowych. O marce ZONTES Motocykle sygnowane marką ZONTES, to najbardziej zaawansowany technologicznie projekt realizowany przez fabrykę Guangdong Tayo Motorcycle Technology.

Firma została założona w 2003 roku z kapitałem przekraczającym 400 MLN USD. Fabryka zajmuje powierzchnie 400 000 metrów kwadratowych i zatrudnia ponad 1600 pracowników. W samym dziale rozwoju produktu, zatrudnionych jest blisko 500 pracowników, w głównej mierze inżynierów i projektantów. ZONTES to jedna z głównych marek producenta, który zajmuje się produkcją średniej wielkości motocykli.

  • Tagi:
  • A2

Informacja prasowa