Moto-Expo Kielce 2016: Nowe Motocykle i Marki


Kielce Moto-Expo 2016 po raz pierwszy przyciągnęło producentów motocykli, a wśród nich - najwięcej nowości zaprezentowały nasze rodzime marki.

Romet pokazał zupełnie nowy brand - RMT, prezentując kilka motocykli w klasie 125 cm³. RMT stawia na jakość, wszystkie motocykle są wykonane w koreańskiej technologii, silniki mają wtrysk paliwa, a za hamowanie odpowiadają wydajne pompy i solidne tarcze. 

Nam najbardziej do gustu przypadł nowy cruiser - ciemny błyszczący lakier, dynamiczna linia i lakierowany na czarno silnik - produkujący 13 KM. Szykuje się mocny konkurent dla japońskich motocykli tego typu, tym bardziej, że cena ma wynosić ok 13 tys. zł.

W tej cenie znajdzie się też coś dla wielbicieli bardziej sportowych doznań. Przykuwający głęboką czerwienią wzrok, sportowy model od RMT ma legitymować się mocą blisko 15 KM i bez trudu osiągać 120 km/h. Czyżby wreszcie nowoczesna alternatywa dla szalenie drogich japońskich sportów w tej klasie?

Nowości nie zabrakło także na stoisku Junaka - dumnie prezentował się model Cafe 125. Jednostka tego motocykla ma osiągać 14.5 KM i być najbardziej dopracowaną w gamie Junaka. Cafe 125 jest wyposażony w dwie spore tarcze hamulcowe oraz stalowy oplot. Szykuje się mały dzikus, którego na pewno dla was przetestujemy.

Pewnym pozytywnym zaskoczeniem był model S250. Dlaczego pozytywnym? Ponieważ Junak nie boi się iść w większe pojemności. S250 ma mieć silnik wyposażony we wtrysk paliwa, wydajny układ hamulcowy oraz silnik chłodzony olejem. Całość dopełniają nowoczesne, ostre kształty. Choć do nas szary kolor nie przemawia - to przy rozsądnej cenie, może to być ciekawy motocykl dla posiadaczy A2.

Wyprawa na kieleckie targi okazała się ciekawą przygodą, szykuje się sporo nowości na rok 2016 i z całą pewności pokażemy wam wiele nowości z Polski i zagranicy. 

Chcesz wiedzieć co szykujemy?

Dołącz do motobandziorów!

Zobacz naszą politykę prywatności