MB.News - Nowy Tor w PL, H2R i 385km/h

Kończymy psotny luty i zaczynamy marzec (który miał rozpalać naszą wyobraźnie możliwością jazdy a zasypał nas 10cm śniegiem). 

Nowy tor wyścigowy w Polsce!

Tak, to nie kolejny mit. Po Krakowie (projekt przeszedł, ale utknął póki co w strefie papierzysk) czas na prywatnego inwestora - który ma zamiar do końca roku stworzyć nowe miejsce dla motorsportu. Lokalizacja jest niezła (koło Opola), czyli zarówno Wrocław jak i Katowice są w bliskim sąsiedztwie. Tor powstanie na bazie starego lotniska i ma mieć długość 3.7 km. 

Kawasaki i 385 km/h

Myśleliście, że świat już zapomniał o potwornej H2R? Nic z tego, ten stwór nadal żyje i ma się dobrze. Każdy się zastanawiał ile tak naprawdę jest w stanie z siebie wyciągnąć. Japończycy to sprawdzają i mamy ciekawą wiadomość - 385/km to nie koniec! 

Ultimate motorsport Team

Polska motorsportem stoi - niestety te słowa u nas zbyt szybko nie padną. Motocyklowe wyścigi są w kraju nad Wisłą wyjątkowo mało popularne - ale będziemy próbowali to zmienić! Oczywiście nie będziemy w tych zmaganiach sami, w tym roku dołączy do nas mocny team z Sebastianem Zielińskim na czele! 

Chcesz wiedzieć co szykujemy?

Dołącz do motobandziorów!

Zobacz naszą politykę prywatności