MB.News: Nowa Yamaha R6, nowy Fireblade, dużo sportu!

Stęskniliście się? MB.News wraca z pełną mocą! Razem z Radkiem z Apex Clanu sprawdzamy najgorętsze sportowe premiery tej jesieni. Nowa R6? Nowy Fireblade? Nowy GSX-R? Zobaczcie o czym mówi się w motocyklowym świecie!

 1. Solidną dawkę nowości zaczynamy od nowego modelu Honda CBR 1000RR Fireblade. Przeprojektowany wygląd, dostosowanie do najnowszych norm i malowanie rodem z lat 90. Co jeszcze wiadomo? Nowego Fajera zobaczymy 04.10.2016 w Kolonii na targach Intermot.
   
 2. Nowa Yamaha YZF-R6 ukaże się już za kilka dni! Uwielbiany supersport nie zmieniał się od niemal dekady. Zaprezentowany trailer ujawnia jedynie, że będzie gruuubo! Czekacie?
   
 3. Suzuki GSX-R 250 - mały sport od Suzuki wzbudza zainteresowanie w Azji, a co trafi na europejski rynek? Przypomnijmy, że rok temu prezentowano GSX-R 1000 L7. Hasło marketingowe: "Król powrócił". Cóż, ciągle na niego czekamy ; )
   
 4. Nowe malowanie dla Kawasaki ZX-10R - Kawasaki nie bawi się w premiery tylko daje to, czego chcą wszyscy - nowe malowanie swojej ZX-10R. Teraz będzie śnieżnobiała i zabójczo nudna.  Ale czemu się dziwić - Kawasaki i tak nikt nie jeździ...
   
 5. Superbike od Nortona wyprzedany jeszcze przed powstaniem motocykla. Rozumiemy sentyment Brytyjczyków do tej historycznej marki, ale co do tego projektu - wspartego rządowymi funduszami, pozostajemy raczej sceptyczni.
   
 6. MV Agusta Zagato - kontrowersyjny styl pięknego głowonoga. MV Agusta i zaprzyjaźnieni projektanci czerpią z klasyki - wyścigowego motocykla Giacomo Agostini i ekskluzywnego porno o czym świadczy sugestywna kanapa.
   
 7. Szansa Polaka na Moto2 - Patryk Kosiniak nabiera rozpędu. Zwycięstwo w  Yamaha R6 Dunlop Cup rodzi nadzieje na start w najbardziej prestiżowych wyścigach na świecie. Dopingujemy!

Wyczekujcie kolejnych odcinków!

Chcesz wiedzieć co szykujemy?

Dołącz do motobandziorów!

Zobacz naszą politykę prywatności