Kim jest polski motocyklista? – trzecia edycja popularnego konkursu

Już po raz kolejny Dobre Sklepy Motocyklowe ruszają z ankietą „Kim jest polski motocyklista?”. Co roku, biorąc udział w ankiecie, możesz wygrać atrakcyjne nagrody. W tym roku do zgarnięcia jest kask HJC z serii RPHA 11 w malowaniu Szczerbatek. Chcesz go mieć? Sprawdź, co zrobić!


Wystarczy, że wypełnisz ankietę Dobrych Sklepów Motocyklowych, dostępną pod adresem: https://motocyklista.webankieta.pl/.

Zajmie Ci to 10 minut. Odpowiesz na pytania o to, jak długo jeździsz na motocyklu, o jakim sprzęcie marzysz i jakie są Twoje motocyklowe plany. A żeby zawalczyć o kask będziesz musiał odpowiedzieć na pytanie konkursowe! Pośpiesz się – ankieta trwa do końca stycznia.

RPHA to seria zaprojektowana pierwotnie na tor wyścigowy. Model RPHA 11 to wysokiej klasy kask sportowy. Ma aerodynamiczną skorupę, zaprojektowaną, by pomóc rozwijać maksymalne prędkości. Kompozycja skorupy Premium Integrated Matrix (P.I.M Plus) zapewnia zwiększoną odporność, a jednocześnie jest komfortowa i lekka. Bezpieczeństwo zapewnią Ci także odblaskowe naszywki na tylnej części szyi i system awaryjnego uwalniania poduszek policzkowych, aby bezpiecznie i szybko zdjąć kask w awaryjnej sytuacji. RPHA 11 ma poszerzony wizjer dla jeszcze lepszej widoczności. Wyróżnia się także wydajną wentylacją.

Informacja prasowa