Jak znacznie zwiększyć ładowność swojego motocykla?

Kupując motocykl sportowy, świadomie liczymy się z pewnymi niedogodnościami. Im bardziej rasowa maszyna, tym mniej wygodna dla nas, o pasażerce już nie wspominając. Schowki (o ile motocykl je posiada) są raczej szczątkowe i ograniczają się do możliwości schowania portfela. Co jednak gdy zapragniemy wyruszyć (w niewygodną ale jednak) dłuższą trasę? 

Najprostszym sposobem na zwiększenie pojemności bagażowej naszego motocykla jest tankbag. Bezsprzecznie bardzo wygodna i prosta opcja - pomieści jednak jedynie tylko kilka drobiazgów. Aby spakować się na wakacyjny weekend - niezbędne okażą się sakwy motocyklowe. Jeżeli nie chcemy wydawać zbyt wiele na dedykowane sakwy ze stelażami - możemy rozglądnąć się za produktami wykonanymi z tekstyliów. Są to sakwy uniwersalne, pasujące do większości motocykli - w tym do naszych ukochanych sportów. 

W nasze ręce wpadły Oxfordy 48L First Time. Obecnie dostępna jest ich nowsza wersja, jednak poza nową grafiką - ich funkcjonalność się nie zmieniła. Zobaczcie Test!

Torby przehulały z nami dobre 2 sezony, zaliczyły różne warunki pogodowe (oprócz śniegu) i spisały się całkiem nieźle. Nowe można kupić w cenie od 229 do 300zł

Dane producenta:

  • pojemność kompletu 48 L
  • uniwersalne; pasują do każdego motocykla
  • w komplecie z pokrowcami przeciwdeszczowymi
  • uniwersalny system zapięć i mocowania
  • zewnętrzne kieszenie boczne
  • możliwość dopasowania pojemności

Chcesz wiedzieć co szykujemy?

Dołącz do motobandziorów!

Zobacz naszą politykę prywatności