Inparts - katalog części do skuterów i atv

Katalog Inparts - przydatne wydawnictwo

Inter Cars wydał właśnie najnowsza wersję katalogu Inparts. To marka własna, pod którą sprzedawane są części zamienne do najpopularniejszych skuterów azjatyckich i europejskich, a także pojazdów ATV i niektórych małych motocykli.

Oferta liczy już blisko 550 produktów do najpopularniejszych modeli skuterów: Aprilia, Peugeot, Piaggio, Yamaha, Malagutti, MBK, Gilera, Suzuki, Honda, Kymco, SYM i innych. Te same części montowane są w wielu innych pojazdach produkcji chińskiej, gdzie silniki i zespoły napędowe często wykonywane są na licencji wiodących producentów.

Wszystkie produkty z oferty Inparts pokazane są w przejrzystych ramkach zawierających zdjęcie, numer katalogowy, cenę detaliczną i opis zgodny ze wskazaniem, np. do typu silnika. Katalog Inparts to bezpłatne wydawnictwo dedykowane klientom hurtowym Rynku Motocyklowego Inter Cars SA. Jeżeli nie jesteś klientem Inter Cars, a np. dorywczo zajmujesz się naprawą skuterów i chcesz mieć ten katalog, to nie ma nic prostszego, jak udać się do najbliższego oddziału Inter Cars, gdzie otrzymasz to wydawnictwo. 

Informacja prasowa