Igor Zienkiewicz

Igor to młody ale bardzo skoncentrowany na konkretnym celu zawodnik motocrossu. Ciężkie treningi i zaangażowanie daje przekładana na pierwsze sukcesy i poważniejsze rezultaty. Pierwszy sezon okazał się najtrudniejszym - skończył się poważnym wypadkiem i kilku dniową śpiączką, po której odczuwał długotrwałe problemy manualne. Mimo tego nie poddał się, jego zapał do motocrossu rozpalił się jeszcze bardziej. 

Zawodnik Terra Racing Team sponsorowany przez grupę Moto46. Od początku związany z klubem WKM Wschowa. W sezonie 2015 startował w cyklu zawodów Mistrzostw Polski, Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej i Północnej, Pucharu Polski oraz sporadycznie w zawodach międzynarodowych. W Mistrzostwach Polski zajął 5 lokatę, w Strefie Zachodniej w klasie Open 2 miejsce w klasyfikacji generalnej, a w Pucharze Polski 2 miejsce w Klasie MX2Junior.

Plany na przyszłość? 

Skupienie się bardziej na Mistrzostwach Polski, Mistrzostwach Niemiec, serii zawodów ADAC w Niemczech oraz Mistrzostwach Czech. 

Współpraca z Motobanda.pl

Igor będzie wspólnie z nami nagrywał porady dla młodych zawodników i osób chcących spróbować swoich sił w motocrossie. Zajmie się też testami ubrań, akcesoriów i motocykli offroadowych. 

Chcesz wiedzieć co szykujemy?

Dołącz do motobandziorów!

Zobacz naszą politykę prywatności