Good Guy Jack! Miller przekazał swój kask na rzecz Australii. Zawodnik kończy dziś 25 lat.

Jack Miller #43 skończy dziś 25 lat! Zawodnik zespołu Pramac Racing Ducati chociaż nie odnosi spektakularnych sukcesów w MotoGP, to bez kompleksów walczy z światową czołówką i motocyklowymi legendami. I pozostaje przy tym sobą - chłopakiem z Antypodów. Good job maaate!

W video powyżej możecie zobaczyć 5 najciekawszych epizodów Jacka Millera z wyścigów MotoGP 2019. Zeszły rok był bardzo udany dla Australijczyka. W klasyfikacji generalnej zawodnik zajął 8 pozycję i 5-krotnie stał na najniższym stopniu podium, w tym przy okazji najważniejszego dla niego wyścigu przed własną publicznością podczas MotoGP Australii na Phillip Island.

MotoGP Argentyny z 2018 roku - outsider na pole position.

Jack Miller debiutował w MotoGP w 2015 roku startując na Hondzie. W 2016 na torze Assen stanął na najwyższym stopniu podium. Jak dotychczas było to jedyne zwycięstwo Australijczyka w wyścigu klasy królewskiej. Miller znany jest ze swojej ekspresji w wyrażaniu emocji.

AGV Pista GP R za 47 000 zł?

Australijczyk przekazał niedawno swój wyścigowy kask AGV Pista GP R (link TUTAJ) na aukcję mającą na celu wsparcie strażaków walczących z pożarami buszu w Australii. Kask został sprzedany za 18 000 dolarów australijskich, co oznacza sumę 47 000 zł. Środki zostały przekazana na rzecz NSW Rural Fire Service. Gest wart docenienia. I przy okazji: