Dominika 333 Orlik

Dziewczyna w Motocrossie (Cross Girl)

Dominika 333 Orlik, zawodniczka Automobilklubu Gorzowskiego posiadająca licencje A na motocross, CrossCountry i Enduro dołączyła właśnie do ekipy Motobanda.pl.

Dziewczyna kocha wszystko co szybkie, mocne i niebezpieczne. Jej największą pasją, miłością i uzależnieniem jest motocross. Przygodę z motocyklami rozpoczęła od Enduro, ale gdy przypadkiem trafiła na tor mx- zakochała się od pierwszego wejrzenia, a właściwie okrążenia.

W ubiegłym roku zdała licencje C, niestety podczas walki na zawodach uległa wypadkowi i złamała kręgosłup w 3 miejscach, mimo to nie poddała się i już po 3 miesiącach wróciła na tor. W tym samym roku zajmując 3 miejsce w Grand Prix Niepodległości.

W sezonie 2014 została II vicemistrzynią Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej, zajęła 8 miejsce w Mistrzostwach Polski I 4 w Pucharze Polski.