Diablo Brutale 800 - piekielny naked w odświętnych laczkach

MV Agusta i Pirelli z dumą prezentują swoje najnowsze dzieło - Diablo Brutale 800. Jest to Brutale stworzony specjalnie z myślą o najnowszych oponach Diablo Rosso III. Taka współpraca się nam podoba!

MV Agusta i Pirelli współpracują ze sobą od kilku lat. Od 2011 roku motocykle z Varese fabrycznie wyposażone są w opony z rycerzykiem. Obydwie marki to jedne z najlepszych wizytówek dla "Made in Italy": połączenie estetyki, technologii i sportowej pasji. Tak wygląda esencja tych wartości w formie motocykla. Z jednej strony Diablo Rosso III - najnowsza opona od Pirelli, która wyrosła z jazdy na torze i przenosi ją na ulice. Z drugiej strony MV Agusta Brutale 800 - motocykl którego oryginalny projekt powstał w 2001 roku i który cały czas kusi i zachwyca. Połączenie dało nam Diablo Brutale 800. Co w nim wyjątkowego?

Diablo Brutale ma czarny, matowy lakier przerywany świetlistą czerwienią nawiązującą do logo Pirelli. Do producenta opon nawiązują również niektóre elementy graficzne - logo znajdziemy np. na przednim błotniku. Na boku zbiornika pojawiło się logo Diablo Rosso III, a typowe "pioruny" MV Agusty zostały umieszczone na rowku bieżnika. Unikalnego ducha Diablo dodaje zmieniony zadupek i intensywny kolor rantu opony.

Opony Diablo Rosso III znalazły się w motocyklu jako oryginalne wyposażenie: z przodu 120/70 ZR17 M/C (58W) TL, z tyłu 180/55 ZR17 M/C (73W) TL.