Charytatywny Kalendarz Motocyklistek i Quadowców

To już III kalendarz charytatywny organizowany przez tą grupę - tym razem jej celem jest zebranie pieniędzy na leczenie Sylwii, która ma szansę znów stać się samodzielną. 

Tym razem do współpracy zostały zaproszone Panie ze swiomi pięknymi i szybkimi maszynami oraz Panowie na swoich quadach. W tym roku chcemy pomóc młodej dziewczynie (28lat) z Bielska, która została bardzo ciężko doświadczona przez życie. Niestety realia leczenia w naszym kraju są takie a nie inne.... Liczymy, że i tym razem kalendarz przypadnie Wam do gustu i tym samym wspólnie będziemy mogli pomóc Sylwii. A szykujemy prawdziwe BOOM!

Poniżej krótka historia Sylwii ...

Sylwia od kilku lat jest osobą niepełnosprawną. Wszystko zaczęło się banalnie-od złamania ręki podczas jazdy na rowerze. Powikłania po złamaniu spowodowały że, jej życie stało się pasmem nieszczęść. Niezliczone pobyty w szpitalach i na turnusach rehabilitacyjnych, kilkadziesiąt zabiegów i operacji, stopniowa amputacja ręki, ból, przykurcze mięśni i stawów, narastające problemy z kręgosłupem, które odbierały jej sprawność.. Po kilku latach problemy z kręgosłupem spowodowały niedowład rak i nóg.

Systematyczna, fachowa rehabilitacja przynosi efekty i daje szanse na odzyskanie sprawności ruchowej, ale jest procesem długotrwałym i pochłania ogromne środki finansowe. Koszt półrocznej rehabilitacji to około 38 000 zł, a to zdecydowanie przewyższa możliwości finansowe rodziny Sylwii. 

Gdyby ktoś chciał wspomóc finansowanie rehabilitacji i leczenie Sylwii, może dokonać wpłaty na konto Fundacji Sedeka:

Bank Citi Handlowy
35 1030 1508 0000 0008 1669 1036

Tytułem:
10873 - Grupa OPP - Pomoc dla Sylwii Bielsko-Biała 

Poszukujemy także ludzi dobrej woli-potrzebujemy wsparcia finansowego by KALENDARZ mógł pójść do druku. 

Ważne linki: 

Kalendarz charytatywny na FB

Informacje o Sylwii