Bardziej mobilny Inter Motors

Teraz potężny katalog Inter Motors mieści się w Twoim telefonie, a Ty możesz korzystać z niego kiedy tylko zechcesz. Aplikacja pozwala na przeglądanie obszernie opisanych produktów, tworzenie listy ulubionych towarów oraz sprawdzania dostępności w poszczególnych sklepach stacjonarnych sieci Inter Motors.

W katalogu Inter Motors 2016 znajdziesz pełną aktualną ofertę odzieży i akcesoriów dostępnych w sieci sklepów Inter Motors oraz na www.intermotors.pl.  Dla ułatwienia poruszania się po ofercie, aplikacja została wyposażona w funkcje szukania również według produktów dostępnych lub wszystkich, a także można sortować przeglądnie po nazwach lub według cen. Dodatkowe funkcje to możliwość szybkiego kontaktu z wybranym sklepem poprzez połączenie telefoniczne, lub wysłanie wiadomości e-mail. Żeby ułatwić Wam dotarcie do naszych oddziałów, jednym przyciskiem zostaniecie przeniesieni do nawigacji, która pokieruje was bezpośrednio do wybranego adresu. Tą aplikację po prostu warto mieć zawsze pod ręką. Wybierz odpowiedni link z aplikacja dedykowaną do Twojego telefonu i już teraz zainstaluj są na swoim urządzeniu!

IM czeka na opinie! 

Inter Motors Katalog to aplikacja dostępna dla wszystkich urządzeń typu Smartphone i Tablet pracujących na systemach Android, IOS oraz Windows. Dostępna jest bezpłatnie pod nazwą Inter MotorsKatalog na platformach: Google Play, AppStoreoraz na Sklep Microsoft. 

Inter Motors zachęca do pobierania i korzystania ze swego osiągnięcia, jak również pisania recenzji. Uwaga! Każdy kto prześle swoją konstruktywną opinię na mail: intermotors@intermotors.pl, otrzyma gratis jeden z firmowych gadżetów. 

Android:

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.jmmj.katalog

iOS:

https://itunes.apple.com/us/app/inter-motors-katalog/id1136209830?ls=1&mt=8

Windows Phone, dla wersji 10

https://www.microsoft.com/store/apps/9nblggh4sxtf

dla wersji 8.1

http://windowsphone.com/s?appid=56b79252-1bc1-4fa0-a0da-1279ac8b4486