Aprilia i Skully podejmują współpracę!

Aprilia zapowiedziała niedawno ścisłą współpracę z amerykańskim producetem kasków Skully. Owocem owej współpracy mają być dodatkowe opcje kasku, który będzie współpracował z systemem V4 Multimedia Platform od Aprilii. Możemy się więc spodziewać że na wyświetlaczu HUD pojawią się takie informacje jak - aktualnie zapięty bieg, obroty silnika a nawet kąt nachylenia motocykla. 

Możliwości platformy V4 mają być znacznie większe. Aprilia zapowiada, że system który współpracuję z elektroniką zawieszenia motocykla, silnika oraz systemem gps - ma analizować naszą jazdę po torze i podawać nam odpowiednie dane. Możliwe więc, że w przyszłości na wyświetlaczu HUD będą pojawiały się informacje - dotyczące lepszego toru jazdy na torze, operowania manętką gazu czy hamowania. Taki cyfrowy instruktor. 

Innymi możliwościami jakie może nieść ze sobą współpraca Skully i Aprili, to komendy głosowe wykorzystywane podczas jazdy. Dzięki nim, będziemy mogli zmieniać mapy zapłonu silnika, zawieszenia czy systemów kontroli trakcji - swoim głosem!