3 nowe premiery Triumph Polska!

24 listopada mieliśmy okazję uczestniczyć w wyjątkowym wieczorze - w nowo otwartym salonie Triumpha w Warszawie (AL. Jerozolimskie 200) zostały zaprezentowane 3 nowe motocykle, które w sprzedaży pojawią się w sezonie 2017. 

Co w tym takiego wyjątkowego? To te same motocykle, które jeszcze kilka dni temu były prezentowane na mediolańskich targach EICMA - chwilę potem, przyjechały do nas. Polska przestaje być małym punkcikiem na obrzeżach Europy - producenci motocykli zauważają nas coraz częściej. 

Nowy salon Triumpha ma stać się miejscem spotkać motocyklistów, i to zarówno fanów marki jaki i tych, dla których jest ona jeszcze totalnie obca. Dlatego tuż obok salonu znajduje się lokal "bomba", który ma temu celowi służyć. 

Bonneville 

Bonneville T100 czyli motocykl, którego linia sięga końcówki lat 50-tych. Mocny, klasyczny naked z dbałością o szczegóły. Dwucylindrowy silnik o pojemności 900ccm pcha nas do przodu mocą 55 KM i 80 Nm - i tutaj właśnie ta druga wartość gra pierwsze skrzypce, ponieważ jest dostępna już od 3.230 obr/min. Motocykl posiada ABS oraz kontrolę trakcji. 

Street Cup

To w zasadzie T100 w sportowej stylizacji. Mocno rzucający się w oczy, żółty kolor jeszcze bardziej podkreśla jego nietypowość - widząc taki motocykl na ulicy, prawie każdy jest pewien, że był on budowany wieczorami w garażu. 

Bobber

To nasza ulubiona premiera - nisko osadzony, czarny bobber. Tylny wahacz wygląda jakby został zespawany na sztywno - w praktyce zawieszenie po prostu otrzymało sam wygląd nieresorowanej ramy. W rzeczywistości Triumph chwali się niezwykle pewnym prowadzeniem a także wysokim komfortem nawet podczas dynamicznej jazdy.

Silnik pochodzi z T120 o pojemnośći 1200ccm. Motocykl to udane zderzenie klasyki z nowoczesnością, elektronika jest sprytnie poukrywana - ale cały czas wspomaga kierowcę.

Dowiedź się więcej o Triumph Bonneville Bobber

Nam wszystkie trzy modele przypadły do gustu i już nie możemy się doczekać, kiedy pojawią się pierwsze modele gotowe do testów.